svētdiena, 2014. gada 26. oktobris

Kā princesei :)

 Mums laikam daudzām dažreiz gribās izskatīties kā princesēm un nav svarīgi vai ir 5 vai 35 gadi :). Galvenais ir atrast īsto kleitas vai svārku fasonu un uz priekšu ;) Sen nebiju strādājusi ar tik interesantu un neparastu audumu. Tā struktūra ir tik blīva un stingra , ka gatavi svārki labi tur formu pat vieni paši stāvot uz grīdas :). Bet effekts ir neticami skaists un jaunā svārku īpašniece  tajos izskatās tiešām kā princese.


 Un kabatas šim svārku modelim ir pat ļoti obligātas :)
7 komentāri:

 1. Такая интересная ткань. Модель как в 60-ые года.

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Ирина, спасибо! Ткань была очень интересная- стёганая,трёхслойная. Шёлк с шерстью. И очень плотная, что и требовалось для создания нужного эффекта.

   Dzēst
 2. Инна, ткань действительно классная! Забавно было читать про то, что юбка будет самостоятельно стоять на полу))) Ещё и кармашки в юбке, как же я их люблю )))
  Вот бы посмотреть на принцессу в этой юбке! Наверно очень хрупкая девушка? мне очень нравится такая модель юбки, но представляю, сколько она придаст объема моим бёдрам)))

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Спасибо Дианочка!
   Девушка, которая будет носить юбку действительно очень хрупкая. Я надеюсь, что будут фото и на модели :).
   А вот насчёт бёдер зря беспокоишься: бёдра в такой юбке как то наоборот-пропадают ;). Главное чтобы была талия.

   Dzēst
 3. Sveika! Vai vari pateikt kas tas par audumu? Starpcitu, ļoti skaisti svārki :)

  AtbildētDzēst
 4. Sveika! Vai vari pateikt kas tas par audumu? Starpcitu, ļoti skaisti svārki :)

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Sveika! Paldies! Audums pēc nosaukuma skaitījās kostīmaudums :). Bet pēc taustes viņš ir biezs un blīvs, tāds kā dubults un stepēts. Šāda veida svārkiem vislabāk ir blīvi un stingri audumi, kas tur formu un nenoplok.

   Dzēst