sestdiena, 2015. gada 26. septembris

Atvadīties? Ne šoreiz! / Расставаться? Не сейчас!

 Pēc skaistas, garas un priekš manis īpašas vasaras es atkal atgriežos pie sava mīļā bloga. Pietrūka! Ļoti! :) Un gribu  šoreiz jums parādīt vienu savu darbu, kas man ir īpašs. Īpašs ar to, ka varēju iepriecināt kādu, kas gandrīz jau  šķīrās no sev mīļas un īpašas lietas, bet es spēju to lietu saglābt, kaut stipri savādākā veidolā, bet tomēr ;) !
Tālāk lai runā bildes ( es ceru, ka pēc tām var arī kaut nedaudz saprast, ka somu šūšana nav pāris stundu nieka darbs, bet, kas  stipri sarežģītāks un nopietnāks. un te nav pat  puse no somu tapšanas procesa;) )
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
После прекрасного и особенного для меня лета я снова вернулась к своему любимому блогу. Тянет! Очень! :)  И, на этот раз хочу показать работу, которая была для меня особенной. Особенной тем, что смогла порадовать человека , который очень не хотел расставаться с дорогй для себя вещью, и я смогла спасти эту вещь , хоть и совсем в другом облике :).
Ну а дальше очень много картинок ;) (и это даже и не половина всего процесса ;) )Un tagad būs "asiņaini" skati :)! Cilvēkiem ar vājiem nerviem varbūt nevajadzētu to skatīties :) !
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 А сейчас немного "кровавых" подробностей :))) ! Людям со слабыми нервами лучше не смотреть! :)))6 komentāri:

 1. Jipii - apsveicu ar pirmo somu ar rāvējslēdzi! Un tās oderes tev vispār ir nepārspējamas!

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Paldies, paldies mīļš! A ar rāvējslēdzēju tā sanāk otrā soma :). Pati pirmā mana soma ar bija ar rāvējslēdzi :).

   Dzēst
 2. Brīnišķīgi! Vienmēr apbrīnoju tavu spēju 'normālās' lietās saskatīt to 'otrās' iespējas. Par izpildījumu nerunāju - kā vienmēr perfekti!

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Sirsnīgs paldies par jaukiem vārdiem! Tā pārtaisīšanas mānija manī ļoti dziļi iesakņojusies :))). Pat dažreiz mazliet traucē, jo tā dažreiz iepatīkas kāds projekts, ka atlieku svarīgus darbus un iegrimstu līdz acīm kārtējā "otras" iespējas došanā:)))

   Dzēst
 3. Ļoti kolosāli! Varu skatīties un skatīties, un pētīt visas detaļas! Fantastiski skaista odere!
  Ko ar šķiltavām? :) Tās slīpās nošuves tika atstātas no jakas?

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Paldies! Tik patīkami! Odere bija neticama veiksme, jo tieši tādu biju somai iedomājusies un nebija cerības, ka ko tādu atradīšu, bet zvaigznes šoreiz bija manā pusē ! :) Šķiltavas man vienmēr blakus, jo vajadzīgas diegu sakausēšanai (ādas šūšanai paredzētie diegi ir ļoti slideni un mezgliņi neturas , tādēļ sasienu un uzreiz sakausēju tos ). Slīpās nošuves es pati šuvu, jo ādas cik bija tik bija, nācās improvizēt :)

   Dzēst